«Запитай у Гриця»
Сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою «Доступні ліки».
➡️ Telegram
➡️ Viber

«Буду мамою»
Це чат-бот про безоплатні медпослуги для майбутніх мам та немовлят за Програмою медичних гарантій. Сервіс надасть інформацію про те, які аналізи безоплатні для вагітної, що входить в безоплатну допомогу при пологах та для новонародженого малюка.
➡️ Telegram
➡️ Viber

«Календар здорових українців»
Чат-бот про безоплатну діагностику за Програмою медичних гарантій. Сервіс розповість, які дослідження і в якому віці варто зробити, які з них безплатні та як їх отримати. Чат-бот використовує актуальні дані НСЗУ щодо місць надання медичних послуг.
➡️ Telegram
➡️ Viber

«Лікуйся»
Чат-бот допоможе кожному, хто зіштовхнувся з діагнозом «рак молочної залози», зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в якому обсязі можна отримати безоплатно. Це стосується як послуг з діагностики онкологічних захворювань, так і їх лікування.
➡️ Telegram
➡️ Viber

#АРТпоруч
Допоможе дізнатися де і як отримати антиретровірусну терапію (АРТ) в Україні та за кордоном
➡️ Telegram

«Турбота»
Це безплатний український сервіс з надання медичних консультацій онлайн.
Оберіть напрям, за яким потребуєте консультації та надішліть заявку в чат-боті в Telegram. Чат-бот зав’яже з лікарем, який зареєструвався в сервісі.
➡️ Telegram

«TacticMedAid»
Чат-бот, який допоможе з алгоритмами надання медичної допомоги під час війни.
➡️ Telegram

Поділитись:

Більше у розділі