Ми переконані — у час великої війни, коли область щоденно потерпає від російських обстрілів, важливо робити видимою працю медиків, які щоденно борються за життя своїх пацієнтів. Наша мета — показати Лікарів села та розповісти їхні історії.

Заповніть невелику анкету та розкажіть про медика вашого населеного пункту, а ми напишемо репортаж, який нікого не залишить байдужим.

Про кого ми хочемо написати: лікарі, фельдшери, медичні брати і сестри.

Географія проєкту: Сумська область (окрім міста Суми). Пріоритет надаватиметься медпрацівникам з невеликих громад, віддалених містечок та сіл.

Як це працюватиме:

— ви заповнюєте анкету та розповідаєте про лікаря, чию історію хотіли б, щоб прочитали наші читачі;

— ми відбираємо історії та зв’язуємося з контактними особами з анкети;

— домовляємося з медиками та, за їх згоди, приїжджаємо на інтерв’ю.

Анкета: https://forms.gle/31k98Auiacu4aNgBA

Кінцевий термін подачі: 5 червня

Кілька питань, які могли у вас виникнути:

Я медик, чи можу я розказати в анкеті про самого себе?
Так. Не соромтеся розказати власну історію, ми впевнені, вона має бути почутою.
Я не впевнений, що людина, про яку я напишу в анкеті, погодиться на подальше інтерв’ю з вами. Так можна?
Безумовно, краще завчасно переконатися, що людина не проти, аби про неї написали. Але це не головна умова. Важливо, щоб її історія дійшла до нас, а ми будемо шукати слова та варіанти, щоб про неї розказати. Проте обіцяємо з розумінням і повагою ставитися до відмов.
Я хочу розказати негативну історію, пов’язану з медициною. Заповнювати анкету?

Ні, цей проєкт має іншу мету — розказати успішні, позитивні історії медицини в невеликих чи віддалених населених пунктах, і наша команда знає, що такі є. Ми не романтики, і розуміємо, що в житті трапляється негативний досвід, але саме цей проєкт не про нього.

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Поділитись:

Більше у розділі